Biuro Rachunkowe Łódź - Vademecum
  Księgowość Kadry i Płace Księga PiR Ryczałt Kalkulator usług Kontakt  


Podatkowa księga przychodów i rozchodów - Vademecum Łódź

Prowadzimy podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów i zapewniamy indywidualnie dopasowane rozwiązania w tej dziedzinie dla Państwa pełnej wygody. W Biurze Rachunkowym Vademecum gwarantujemy, że wszystkie Państwa formalności będą zawsze zorganizowane terminowo i zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, aby mogli Państwo skupić się tylko na prowadzeniu firmy, a nie na pochłaniających czas dokumentach.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • sporządzanie i prowadzenie podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów
  • sporządzanie ewidencji rejestrów VAT (dotyczy firm będących płatnikami VAT)
  • sporządzanie ewidencji środków trwałych firmy oraz ewidencji wartości prawnych i niematerialnych
  • sporządzanie ewidencji wyposażenia
  • przygotowywanie rozliczeń rocznych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych

Podatkowa księga przychodów i rozchodów jest często wybieraną formą opodatkowania, która jest dostępna dla osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą, dla spółek partnerskich i jawnych oraz dla spółek cywilnych osób fizycznych. Włącza wszystkie zdarzenia gospodarcze, czyli przychody i rozchody firmy spisywane w porządku chronologicznym. Dodatkowo wraz z KPiR przedsiębiorca ma obowiązek prowadzić ewidencje i sporządzać deklaracje do urzędów.

Nasze usługi rachunkowe są skierowane zarówno do osób samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą, jak i do większych firm, które chcą oszczędzić na kosztach prowadzenia księgowości. Całościowo zajmujemy się prowadzeniem ksiąg podatkowych i służymy profesjonalnym doradztwem w tym zakresie, aby Państwa firma pod kątem formalnym zawsze działała poprawnie. Obsługujemy klientów przede wszystkim z Łodzi, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także z okolicznych miejscowości. Wyróżniają nas przystępne ceny usług, dlatego jeżeli chcą Państwo powierzyć księgowość ekspertom w tej dziedzinie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dobierzemy indywidualny profil usługi oraz koszty, aby spełniły one Państwa oczekiwania.


Biuro rachunkowe Księgowość Kadry i Płace Księga przychodów i rozchodów Ryczałt ewidencjonowany Kalkulator usług Porady Kontakt

Vademecum - Usługi księgowe Hanna Kruszewska ul. Wólczańska 241 lok. 23, 93-035 Łódź tel. 600-446-477