Biuro Rachunkowe Łódź - Vademecum
  Księgowość Kadry i Płace Księga PiR Ryczałt Kalkulator usług Kontakt  


Ryczałt ewidencjonowany - Vademecum Łódź

Zajmujemy się pełną obsługą firm w ramach ryczałtu ewidencjonowanego. Obsługujemy przede wszystkim klientów z Łodzi i okolicznych miejscowości. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego wsparcia w powadzeniu działalności gospodarczej, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Stale dbamy o to, aby powierzone nam formalności były realizowane zgodnie z najnowszą literą prawa oraz terminowo, by Państwa firma mogła rozwijać się jeszcze efektywniej, podczas gdy to my będziemy zajmowali się sprawami formalnymi.

Nasze usługi w ramach ryczałtu ewidencjonowanego obejmują:

  • przygotowywanie i prowadzenie ewidencji przychodów firmy
  • wypełnianie ewidencji środków trwałych
  • wypełnianie ewidencji wyposażenia
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych dotyczących zryczałtowanego podatku dochodowego.

Podatnicy wybierający taką formę rozliczeń jak ryczałt ewidencjonowany są zobowiązani do prowadzenia ewidencji przychodów swojej firmy, a także innego typu ewidencji. Ryczałt to forma rozliczeń wybierana głównie przez osoby fizyczne, które prowadzą własną działalność gospodarczą, osiągają przychody z tytułu dzierżawy czy najmu. To forma opodatkowania, która jest dostępna dla podatników, którzy nie uzyskali w poprzednim roku rozliczeniowym przychodów w wysokości nie wyższej niż 150 000 euro w przeliczeniu na złoty. Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych to wygodniejsza alternatywa dla Księgi Przychodów i Rozchodów, ponieważ nie jest konieczne rozliczanie pełnych przychodów i rozchodów, a jedynie przychodów z tytułu prowadzonej działalności.

W naszym Biurze Rachunkowym Vademecum mogą skorzystać Państwo z kompleksowych usług w ramach prowadzenia ryczałtu ewidencjonowanego. Pomagamy profesjonalnie i zawsze służymy poradami związanymi z księgowością oraz z podatkami. Zajmujemy się dokładnym dokumentowaniem sytuacji gospodarczej firmy oraz przygotowywaniem niezbędnych ewidencji. Zapewniamy przystępne ceny i indywidualnie dobrany profil obsługi dla Państwa pełnego zadowolenia.


Biuro rachunkowe Księgowość Kadry i Płace Księga przychodów i rozchodów Ryczałt ewidencjonowany Kalkulator usług Porady Kontakt

Vademecum - Usługi księgowe Hanna Kruszewska ul. Wólczańska 241 lok. 23, 93-035 Łódź tel. 600-446-477